Pfeiffer Vacuum, onderdeel van Busch Group verandert zijn naam en krijgt een nieuw logo. Pfeiffer Vacuum+Fab Solutions past beter bij zijn veelomvattende portfolio als one-stop toeleverancier voor zowel vacuümoplossingen als voor de semiconductorsector, aldus de fabrikant.
Pfeiffer Vacuum+Fab Solutions
In het logo zit een rotorblad met stator van een turbopump verwerkt. Daarmee verwijst het naar de mate van innovatie die het bedrijf kenmerkt en de manier waarop het de vacuümindustrie wil blijven vormgeven.
De introductie valt samen met het 70-jarig bestaan van de eerste, belangrijke innovatie. In 1954 en 1955 ontwikkelde Pfeiffer de turbomoleculaire vacuümpomp. Dat resulteerde in de huidige positie als wereldleider in de hoog- en ultrahoogvacuümmarkt. Het programma bevat lekdetectoren, meet- en analyse-apparatuur inclusief componenten tot aan hele vacuümsystemen.
“Ons nieuwe logo zien meer dan als handelsmerk alleen. Het vertelt onze historie die begon met de uitvinding van de turbopomp en uitgroeide tot een wereldwijd success. Onze ontwerp- en productieteams maken producten die toepassing vinden in de meest high-tech applicaties en toekomstige megatrends. Ze verleggen daarmee de wetenschapsgrenzen”, legt Wolfgang Ehrk, CEO van Pfeiffer.






