
Ook u ontkomt niet aan de energietransitie. Regelmatig besteden we op de site en in het blad PompNL aandacht aan manieren hoe. Maar onze collega’s van Installatie.nl gaan nog een stap verder. Zoals met een special over warmtepompen die nu ook beschikbaar komt voor PompNL-lezers.
Warmtepompspecial
De CO2 -uitstoot moet omlaag. Warmtepompen vormen daarvoor een goede manier. In de special staan trends en ontwikkelingen op het gebied van warmtepompen op een rij. U krijgt voorbeelden van concrete toepassingen van warmtepompen, hoe laagfrequent geluid te voorkomen en welke bronnen een warmtepomp kan hebben.
Voorzitter Vereniging Warmtepompen Frank Agterberg legt uit waarom hij de hybride warmtepomp toch een soort ei van Columbus vindt als het om CO2-reductie van bestaande bebouwing.
De special ondersteunt bij het toepassen van de juiste techniek op de juiste plaats en op de juiste tijd.