
De standhouders van de Wots/IP begin oktober 2018 in Utrecht bereiden zich langzaam maar zeker voor op de beurs.
Gratis bezoek
Dat betekent dat u als doelgroep van de beurs de komende weken wellicht een uitnodiging voor een gratis bezoek ontvangt. Maar bezoekers kunnen ook al vast een kijkje nemen op de beurssite en zich oriënteren welke stand in ieder geval niet mag overgeslagen.
Bij de aftrap half mei in de Jaarbeurs bleek dat standhouders de bezoekers weer willen inspireren en dat soms heel onorthodox maar wel persoonlijk en authentiek aanpakken.
Parallelle programma’s
Er zijn in ieder geval al parallelle programma’s voorzien, zoals het project Experiencing Solutions waarin technologische, innovatieve demonstraties worden getoond, in Virtual Reality én op de stand.
Er is ook een seminar voedselveiligheid en natuurlijk ontbreek het Pompenplein niet.
Laat u vast inspireren op de wots-site voor een bezoek aan de beurs tussen 2- 5 oktober 2018.