Medir International gaat Easy-Laser vertegenwoordigen in de Benelux. Met 18 jaar ervaring in de uitlijnwereld biedt Medir expertise en service aan haar klanten.
Laseruitlijnsystemen
Easy-Laser maakt innovatieve laseruitlijnsystemen. De samenwerking stelt Medir in staat om haar klanten nog beter te bedienen met de nieuwste technologieën en oplossingen voor uitlijnproblemen. Bovendien gaat het officieel optreden als service center voor Easy-Laser en kan het vanaf nu reparaties en kalibraties lokaal uitvoeren.
Medir
John de Jong, directeur van Medir International: “Deze samenwerking met Easy-Laser vormt een belangrijke stap voor ons en versterkt onze positie als marktleider. Het stelt ons bovendien in staat om onze klanten nog beter te ondersteunen met geavanceerde uitlijnoplossingen. We kijken ernaar uit om de voordelen van Easy-Lasers technologie te delen met onze klanten.”