Nieuws
Introductie van filterpers en keramische discfilter

Na de acquisitie van NovaTek introduceert het Finse familiebedrijf Flowrox de filterpers en het keramische discfilter.

 

Flowrox

NovaTek geldt als Zweedse filtratie-expert en vormt een waardevolle aanvulling op het Flowrox-assortiment voor vaste stoffen/vloeistoffen scheiden. Flowrox biedt flowcontrol, pompen, milieu- en filtratieoplossingen aan. Vaak voorzien van IoT en intelligente systemen.

 

Filterpers

Flowrox ontwikkelde de filterpers in samenwerking met operators in de metaalbranche. Dat resulteert in een volautomatisch filter van hoge kwaliteit en goede beschikbaarheidseigenschappen.

Het keramische filter combineert minder investering, een goede output en een laag energieverbruik. Volgens de fabrikant tot wel 90 procent.

Flowrox streeft naar levering van complete filtersystemen voor productoptimalisatie, reductie van downtime en lagere TCO. Daarvoor starten de experts met een procesanalyse, filtratietesten, apparatuurselectie tot aan groottebepaling van de in te zetten filters.

Uiteindelijk zorgt het bedrijf in overleg met de klant voor installatie, inbedrijfname en onderhoud.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.